Plastová okna

Plastová okna - informace


Každý, kdo chce ve svém době zamontovat nová okna nebo vyměnit ta stará, se určitě rozhodne pro nabídku, která je na danou chvíli nejnovější.

Plastová okna a dveře firmy okna Own Company nabízejí ten nejmodernější vzhled a technologii, které zvyšují hodnotu domu nebo bytu. Řešení, která firma Own Company nabízí, jsou koncepčními systémy, jenž je možné přizpůsobit individuálním přáním každého klienta.

Pokud od svých nových oken a dveří vyžadujete komfort a berete v úvahu rostoucí ceny energie,
pak jste na správné adrese.

Plastová okna od firmy Own Company jsou tou správnou volbou!

1. Úspora energie
Díky využití profilů a výplní s dobrými termo-izolačními parametry sníží ve srovnání se starými dřevěnými okny náklady na energii do 75% a zachovají v místnosti komfortní klima.

2. Estetika
Plastová okna Own Company mají nepřeberné množství tvarů a barev. K dostání jsou nejen v klasických bílých barvách a tvarech, ale můžou mít různou podobu, formu, tvary a originální barvu. To vše v souladu s nejnovějšími trendy.

3. Kvalita povrchu
Unikátní receptura PVC hmoty, ze které jsou profily plastových oken vyrobeny, zajišťuje dlouholetou ochranu před znečištěním a neměnností barev.

4. Těsnící vlastnosti
Dostatečně velký přiléhavý povrch těsnění velmi dobře chrání okna před větrem, deštěm, prachem a ztrátou tepla.

5. Stabilita
K výrobě plastových oken se používá nejlepší a ověřené plastové profily Rehau, které jsou dodatečně vyztužené speciálními kovovými pruty, jenž mají optimální statické vlastnosti. Proto každý uživatel oken může mít dlouhá léta satisfakci z toho, že je jejich majitelem.

6. Snadná údržba
Čištění našich oken je velmi snadné. Antistatická hmota a zešikmená základna rámu (bez drážek) usnadňují mytí oken obyčejným čistícím prostředkem.

7. Ochrana proti vloupání
Čím snadněji je okno v objektu přístupné (např. v přízemí), tím lépe by mělo být zabezpečené. Naše okna jsou vyrobena z profilů Rehau, které umožňují použití různých druhů ochrany proti vyvážení.

8. Zvuková izolace
Vícekomorová konstrukce profilů oken snižuje hladinu hluku v každém domě nebo bytě. S ohledem na sady skel s různou tloušťkou, je možné se bezproblémově těšit z ticha.