Hliníková okna a dveře

Hliníková okna a dveře


Hliníkové systémy jsou solidní a trvalé a jejich různorodá řešení splní všechna očekávání projektantů.

Již delší dobru roste zájem o netypické a technologicky vyspělé hliníkové konstrukce, co je pro firmu Šupík ukazatelem pro vznik oddělení zabývajícího se hliníkem.

Systém hliníkových profilů se uplatňuje ve výrobě lehkých ochranných nebo dělících stěn, zimních zahrad, prostorových konstrukcí nebo oken a dveří.

Firma Šupík má jit mnoho let technologicky vyspělou výrobu hliníkových systémů, které se uplatňují na mnoha obchodních místech, ve více generačních rodinných domech, panelákových domech, v objektech veřejného užitku a u soukromých investorů. V rámci hliníkových systémů firma Šupík nabízí hliníkové profily firmy PONZIO, která díky své 65-leté působnosti na trhu má dlouholeté zkušenosti a patří k největším a nejprofesionálnějším dodavatelům hliníkových profilů.

Konstrukce zhotovené z hliníku zajišťují vysoký standard užívání a bezchybný estetický dojem. Díky velmi dobrým statickým vlastnostem je doporučován jako výrobek s vysokou životností a velmi dobrou odporností na vliv nepříznivých atmosférických a mechanických faktorů.

Hliníkové konstrukce firmy Šupík obsahují ve standardní výbavě vysoce kvalitní kování a zámky, které zajišťují dlouholeté komfortní užívání a díky originální stříbrné barvě klik a pantů i ojedinělý vzhled.

V oknech, dveřích a hliníkových výstavních skříních, které firma Šupík nabízí , je možné použít různých druh výplně (sklo, hliníkové panely, nábytková deska, sádrokartón, polykarbonátová deska), který se přizpůsobuje individuálním potřebám a vkusu investorů.

K povrchové úpravě vyrobených hliníkových profilů (okna, dveře, výkladní skříně nebo fasády) se používá anodování nebo lakování (značka kvality Qualicoat), co pak zaručuje velkou svobodu ve výběru barvy. Firma Šupík nabízí širokou škálu barev RAL, rustikální barvy, barvy imitující vzhled dřeva nebo profily ve dvoubarevném provedení.


NT-50

hlinikove_systemy2

1-komorový systém NT-50 bez termické vložky, obecně zvaný „studeným" systémem, je určený hlavně k vnitřním stavebním úpravám a úpravám interiéru: lehká prosklení, dělící stěny, výkladní skříně, boxy, posunovací dveře s ručním nebo automatickým řízením.

Systém je často používán na schodištích vícegeneračních rodinných domů, paneláků a větrných lamačů.

1-komorový systém NT-50 je rovněž systémem přivíracích a dvouplošných dveří.

Systém dovoluje výrobu dveří s prahem nebo bez prahu.

Díky tloušťce svého profilu 52 mm se na trhu odlišuje od ostatních "studených" hliníkových profilů s vysokou konstrukční vytrvalostí a dlouhodobou životností.

PARAMETRY:

  • tloušťka: 52 mm,
  • tloušťka křídla: 52-60 mm,
  • tepelná izolace: ----
  • zvuková izolace: 27<31db.

NT-60 PT

hlinikove_systemy3

3-komorový systém NT-60 PT s centrálně umístěnou termickou vložkou je ideální k výrobě venkovních jedno- nebo dvoukřídlých dveří otevíraných dovnitř nebo ven s různými prahovými řešeními.


NT-60 PE

hlinikove_systemy4

3-komorový okenní systém s analogickou stavbou jak u systému NT-60 PT. Charakterizuje se použitím výplně drážky kování, tzv. „eurodrážky", která umožňuje použití velkého množství druhu kování.

Díky zvýšené tepelné izolaci (materiálová skupina 2.1) systém NT-60 PE získal mezi investory značné uznání a je využívaný v jednogeneračních rodinných domech, v zimních zahradách bez střešní konstrukce a stavbách se zvýšenými termoizolačními požadavky.

Kromě toho systémy NT-60PT a NT-60PE díky své 3-komorové výstavbě profilu a šíři rámu poskytují velmi dobrou zvukovou izolaci.

PARAMETRY:

  • tloušťka zárubně: 60 mm,
  • tloušťka křídla: 60-68 mm,
  • tepelná izolace: materiálová skupina 2.1 (Ur=2,55-2,75),
  • zvuková izolace: Rw=35db-40db.